فروش بالکن شیشه ای

فروش بالکن شیشه ای

فروش بالکن شیشه ای به علت استفاده گسترده از آن به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است. در این راستا نیز شرکت ها و تولیدکنندگان مختلفی اقدام به فروش و تولید این سیستم جذاب و نوین معماری می کنند. همین مسئله باعث شده است تا کاربران و خریداران به هنگام خرید دچار تردید و سوالات متعددی شوند. زیاد بودن فروشندگان پرسش های زیادی را پیرامون کیفیت و نوع کالا ایجاد می کند. با شناخت ویژگی های بالکن شیشه ای و توجه کردن به برخی نکات لازم در هنگام خرید می توان با اطمینان بیشتری از این محصول استفاده نمود.

چرا فروش بالکن شیشه ای  افزایش یافته است؟

امروزه بالکن شیشه ای همانند یک نیاز و ضرورت برای زندگی افراد شده است. به طوری که با ورود این عنصر معماری به زندگی های امروزی بسیاری از امکانات نیز به آسانی در دسترس قرار گرفته اند. بوسیله شیشه بالکن با لذتی وصف نشدنی می توانید در تمامی فصول از فضای بالکن خود استفاده کنید. در زمستان یک فضای دل نشین و گرم برای خود ایجاد کرده و از نشستن و تماشای مناظر برفی لذت ببرید. شما به آسانی می توانید درزهای مابین شیشه ها را با انواع درزگیرهای آلومینیومی و یا فتیل شفاف پلاستیکی بپوشانید و مانع تبادل هوا و هدر رفت انرژی شوید.

آیا نگرانید که در صورت نصب بالکن شیشه ای، در تابستان ها از هوای آزاد و فضای باز محروم شوید؟

بسیار عالی، ما این مسئله را نیز برای شما حل کرده ایم، تا بتوانید در تابستان هم از به کارگیری فضای کاملا باز بالکن تان لذت ببرید. بالکن شیشه ای آریان جام به شما این امکان را می دهد که در فصول گرم و تابستانی، کل شیشه ها را بصورت آکاردئونی تا کرده و در کنار دیوار با حجم بسیار کم جمع کنید. بدون اینکه کوچکترین مانعی برای دید و یا تبادل هوا داشته باشد.

بدینوسیله ماهیت بالکن شما تغییر کاربری نمی دهد، بلکه بهبود می یابد.

قیمت بالکن شیشه ای

در فروش شیشه بالکن و تعیین قیمت آن عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند. از جمله متراژ محیط و کیفیت محصول خریداری شده تاثیر بسیار زیادی در قیمت بالکن شیشه ای دارند. جنس و نوع مواد اولیه و یراق آلات شیشه بالکن به کار رفته در تولید یک کالا نیز نقش تعیین کننده ای در قیمت آن دارد.

شما با خریداری شیشه بالکنی باکیفیت، امکان استفاده چندین ساله از آن را برای خود فراهم خواهید ساخت. هیچ وقت کیفیت را فدای قیمت نکنید تا بتوانید با خیال راحت و مدت زمان های طولانی از کالای خریداری شده تان استفاده نمایید.

فروش جام بالکن

عوامل مهم و موثر در فروش بالکن شیشه ای

فروش بالکن شیشه ای نیز مثل خیلی از محصولات دیگر با توجه به عوامل گوناگون دارای قیمت های مختلفی است. تمامی ویژگی های یک کالا می تواند در کاهش یا افزایش قیمت آن موثر باشد. از مهم ترین عوامل موثر در قیمت متراژ فضای بالکن خانه یا محل کار شما است. ویژگی بعدی به نوع سیستم شیشه بالکن باز می گردد که می تواند در انواع شیشه ثابت، پنجره آلومینیومی و یا یوپی وی سی و یاسیستم شیشه بالکن آکاردئونی ساخته شود.

همچنین کیفیت شیشه سکوریت استفاده شده در تولید کالا و خصوصیات آن مثل ابعاد شیشه، رنگ آن، میزان ضخامت و … نیز در فروش بالکن شیشه ای و قیمت آن ها مهم هستند. جنس یراق آلات استفاده شده در سیستم ساختاری شیشه بالکن نیز دارای اهمیت زیادی است. رنگبندی پروفیل های شیشه بالکن در شرکت آریان جام، برای تعیین قیمت امری دخیل است.

قیمت کمتر

اگر می خواهید قیمت و هزینه کمتری برای خرید شیشه بالکن صرف کنید توصیه ما به شما استفاده از سیستم شیشه بالکن ایرانی است. یراق آلات و پروفیل های این سری ساخت داخل است و به همین دلیل قیمت تمام شده اش پایین تر است.

البته اگر باز هم قیمت پایین تری بخواهید مجبورید از شیشه سکوریت های ثابت استفاده کنید. در این حالت امکان گذاشتن چند دریچه و درب را هم خواهید داشت اما ایرادات زیادی بر این شیشه ها وارد است. مهمترین این ایرادات عدم درزگیری بین شیشه هاست. همچنین نظافت و پاک کردن این شیشه ها از بیرون کاملا خطرناک و در اکثر موارد غیر ممکن است. از لحاظ ظاهری نیز این نوع پوشاندن بالکن موجب بهم ریختن نمای ساختمان می شود.

اما اگر محصولی مدرن و کارآمد و همیشگی میخواهید، ما به شما سیستم های شیشه بالکن آریان جام را پیشنهاد می کنیم.

با انتخاب و خرید محصولی با کیفیت لذت استفاده از بالکن و لذت تماشا با شیشه بالکن را تجربه کنید. مناسب و باکیفیت بودن یک کالا مانند بالکن شیشه ای سال ها راحتی و آسایش را برای شما در پی خواهد داشت. تیم آریان جام نیز دارای افراد متخصص و مجربی است که برای بازدید اولیه، برداشت اطلاعات و اندازه گیری، طراحی و مهندسی، ساخت و نصب، راه اندازی و نظارت در مکان پروژه حضور پیدا می کنند. این کار موجب راهنمایی بهتر کاربران و ارائه محصولات بهتر می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم آریان جام تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *