خرید دور دوشی و پارتیشن حمام آریان جام

دور دوشی از انواع محصولات آریان جام است که در مقیاس انبوه تولید و روانه بازار می شود. شما می توانید این دور دوشی را بعنوان محافظ دور دوش قرار دهید. علاوه بر این، می توانید از این شیشه بعنوان فضایی مجزا برای حمام هم استفاده کنید. معمولا خرید دور دوشی با خرید شیشه حمام هماهنگ می شود. شما می توانید با هزینه ای پایین و با سرعتی بالا، دکوراسیون حمام خود را به سرعت تغییر داده و زیبا کنید. همچنین می توانید با این کار، بیشترین رضایت را از آرامش نابی که دوش گرفتن به شما می دهد، داشته باشید.

 

پارتیشن حمام با ویژگی های عالی و مزایای بی نظیر

پارتیشن حمام که با نام های مختلفی در بازار شناخته می شود، از محبوب ترین ترندهای روز است. این محصول همان کاری را می کند که یک دیوار در فضای دستشوئی و حمام قرار است انجام دهد. با این تفاوت که این دیوار شیشه ای است و با ضخامت و هزینه ای بسیار پایین می توان آن را در فضای حمام قرار داد. پارتیشن حمام با نام کابین دوش یا پارتیشن دوش حمام هم شناخته می شود. آریان جام ارائه دهنده بهترین پارتیشن های حمام بازار، مهمترین ویژگی های این محصولات را معرفی می کند.

چرا دور دوشی برای حمام؟

دور دوشی برای حمام می تواند خریدی لذت بخش برای شما باشد. شما می توانید بدون نگرانی از خراب شدن شیر حمام یا آسیب دیدن آن، اقدام به خرید این محصول بکنید. در استفاده های طولانی مدت، ممکن است دوش مشکل یا خرابی شود. همچنین ممکن است قطرات آب از سر دوش به محیط اطراف پاشیده شود که مطابق میل شما نخواهد بود.

به همین دلایل، اگر می خواهید هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ تنوع در دکوراسیون و هم افزایش طول عمر مفید دوش اقدامی ساده ولی کاربردی بکنید، خرید دوردوشی را به شما پیشنهاد می کنیم. این محصول می تواند علاوه بر موارد بالا، براحتی نصب و جابجا شود. در مدل های مختلف، ما شاهد کیفیت ها و تنوع بالایی از این محصول هستیم. این تنوع بالا و راحتی در استفاده سبب می شود شما از خرید خود نهایت لذت را ببرید.

مزایای خرید این محصول فوق العاده

خرید دور دوشی می تواند مزایای بسیاری داشته باشد. بطور کلی، ما 4 مزیت اصلی را برای خرید دوردوشی آریان جام به شما نشان می دهیم. بهتر است اینگونه تصور کنید که شما می خواهید محصولی در دست داشته باشید که هم از لحاظ حفاظت از دوش و هم از لحاظ زیبایی می تواند چیزی باشد که شما می خواهید؛ پس مزایای دوردوشی های آریان جام را در زیر بخوانید:

1. دور دوشی؛ حفاظت کامل از دوش

با توجه به احتمال بالای خرابی دوش های حمام در مدت زمانی کوتاه، خرید دور دوشی می تواند این نگرانی را بطور کامل برطرف کند. این محصول با جلوگیری از برگشت قطرات آب به دوش آب، می تواند مانع از رسوب گذاری آب شود. این خود باعث می شود تا در گذر زمان، شما کمترین میزان آسیب دیدگی را در دوش حمام مشاهده کنید.

2. طول عمر بالا در خود و دیگر متریال

طول عمر بالای دوردوشی های آریان جام می تواند خرید شما را به یک خرید رضایت بخش تبدیل کند. در استفاده های طولانی مدت، این محصول کیفیت اولیه و عالی خود را حفظ خواهد کرد. از طرف دیگر، با توجه به ویژگی محافظت از دیگر متریال حمام، این محصول می تواند طول عمر دیگر متریال را هم افزایش دهد. برای مثال، روشویی، انواع پارچه ها و حتی دیوار حمام، می تواند با استفاده از این محصول طول عمر بالایی داشته باشد.

3. آرامش ناب هنگام دوش گرفتن

در هنگام دوش گرفتن، تمام نیاز شما، می تواند در یک آرامش ناب خلاصه شود. این آرامش با سکوت، دوشی لذت بخش و عدم نگرانی از بابت هرچیز در اطراف امکان پذیر خواهد بود. شما هنگامی می توانید تمامی این موارد را در کنار هم داشته باشید که در دکوراسیون حمام خود تغییراتی بنیادی داده باشید! این تغییر بنیادی می تواند تغییر سبک دوش و حمام قدیمی، به سبک نوین باشد. در سبک نوین شما می توانید با خرید دور دوشی، تمام این موارد مورد نیاز برای یک حمام آرامش بخش را در اختیار داشته باشید.

4. کارایی بالا در طولانی مدت

در طولانی مدت، کارایی بالایی که دوردوشی به شما ارائه می دهد، شما را از خرید هر محصول دیگر بی نیاز می کند. این کارایی بالا می تواند در استفاده های مکرر شما هم مشاهده شود. بخصوص اگر خانواده ای پر جمعیت هستید، خرید دور دوشی می تواند خود را براحتی برای شما اثبات کند! این محصول با هدف بازدهی ماکسیمم تولید و عرضه می شود.

خرید دور دوشی با بهترین کیفیت

خرید دور دوشی می تواند در سریعترین زمان برای شما انجام شود. شما می توانید دور دوشی را با بالاترین کیفیت از آریان جام بخواهید. آریان جام در ابتدا از شما ابعاد و نوع دور دوشی که نیاز دارید را خواهد پرسید. سپس در ادامه مشاوره رایگان، می توانید نیازهای ریز و درشت خود را به ما بگویید. پس از آن هم می توانید طرح مورد نظر را برای آن انتخاب کنید یا همان طرح ساده را برگزینید. در نهایت می توانید منتظر بمانید تا سفارش شما تکمیل شود.

قیمت دور دوشی در آریان جام

قیمت دور دوشی آریان جام با توجه به نوع آن، ابعاد و همچنین جنس و طول عمر می تواند متفاوت باشد. شما می توانید بهترین قیمت ها در بازار را در آریان جام پیدا کنید. ما بصورت تخصصی روی شیشه حمام و دیگر محصولات مشابه کار می کنیم. پس شما می توانید بدون واسطه خریداری کنید. این امر هم می تواند در قیمت تاثیر بسزایی بگذارد و هم در دریافت محصول اورجینال، به شما بیشترین کمک را خواهد کرد. می توانید تمام محصولات مشابه را مشاهده کرده و هر سوالی که دارید از مشاورین و متخصصین ما بپرسید.

پارتیشن حمام چیست؟ ویژگی های پارتیشن های حمام

 پارتیشن حمام از محبوب ترین محصولات حمام و دستشوئی است. این محصول می تواند در مواقعی که نیاز به جدا کردن فضای حمام دارید، فوق العاده کاربردی باشد. شما می توانید این محصول را برای مواقعی که می خواهید آب حمام به فضای دستشوئی یا روشویی نرسد، نصب کنید. پارتیشن حمام در مدل های متنوعی عرضه می شود. برای مثال، از مهمترین مدل های پارتیشن ها می توان مدل های زیر را نام برد:

  • پارتیشن فریم لس
  • پارتیشن نیم فریم
  • پارتیشن تمام فریم

میزان ضخامت فریم در این پارتیشن ها نسبت به میزان ضخامت شیشه پارتیشن هم در نظر گرفته می شود. برای مثال، برای شیشه ها با ضخامت بالا، معمولا استفاده از فریم پیشنهاد می شود. البته داشتن یا نداشتن فریم دور شیشه، به سلیقه شما قابل انتخاب است.

ویژگی های بسیاری برای پارتیشن های حمام در نظر گرفته شده است. از مهمترین ویژگی های این پارتیشن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضخامت نازک ولی مقاومت بالا
  • ابعاد سفارشی و کاملا متناسب با سایز حمام شما
  • طول عمر بالا در استفاده های مختلف
  • قابلیت نصب و جابجایی پس از نصب
  • و…

مزایای خرید پارتیشن حمام با کیفیت

خرید پارتیشن حمام مزایای بسیاری دارد. شما می توانید براحتی با خرید پارتیشن های با کیفیت، بیشترین میزان کیفیت را برای جداسازی فضای حمام خود از سایر فضا ها تجربه کنید. پارتیشن های شیشه ای حمام می توانند براحتی نصب شوند و قابلیت جابجایی دارند. از دیگر مزایای خرید این پارتیشن ها، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. نیاز به تعمیرات اساسی نیست!

نیاز به تعمیرات اساسی هنگامی دیده می شود که شما بخواهید فضای حمام و دستشویی خود را دچار تغییر کنید. این تغییر در مقیاس های بزرگ می تواند عاملی بسیار دلسرد کننده باشد؛ زیرا هم هزینه بالایی برای شما خواهد داشت و هم کثیف کاری بیش از حدی شامل حال حمام شما خواهد شد! اما با خرید پارتیشن می توانید با تمام این مشکلات خداحافظی کنید. پارتیشن براحتی نصب می شود، با هزینه ای پایین آن را می خرید و تمام است! از فضای جدید حمام خود لذت ببرید.

2. با هزینه ای بسیار پایین، پارتیشن حمام بخرید.

خرید پارتیشن با هزینه ای پایین، از دیگر مزایای خرید و استفاده از این محصولات است. شما می توانید فضای حمام و دستشویی خود را به فضای جداگانه ای تقسیم کنید، در عین حال هزینه ای بسیار پایین خواهید پرداخت. از طرفی، شاید شما در منزل کنونی خود مستاجر باشید؛ پس حتما با دردسر های تغییرات اساسی در منزل هم آشنا هستید. اما با پارتیشن های حمام دیگر این مشکلات وجود نخواهند داشت.

3. تنوع فوق العاده به فضای حمام خود را با نهایت سرعت بدهید.

شما می توانید با نهایت سرعت، تنوع بی نظیری به فضای حمام خود بدهید. این تنوع خوب می تواند هم باعث بهتر کردن دکوراسیون حمام شما شود و هم باعث کمتر فرسوده شدن متریال درون حمام شود. معمولا دیده ایم که حمام های قدیمی و سنتی دچار فرسودگی های زیادی می شوند. در پارتیشن های حمام این مشکلات هم به حداقل رسیده است.

4. نگهداری ساده پارتیشن حمام شما را خوشحال خواهد کرد!

نگهداری پارتیشن های حمام بسیار ساده است. بدلیل جنس شیشه با کیفیت و ضخامت مناسب کاربرد این پارتیشن ها، تمیز کردن آنها بسیار ساده است. شما می توانید بدون نگرانی از خراب شدن، خش افتادن یا ترک خوردن شیشه، با تمیز کننده های مختلف به تمیز کردن حمام جدید خود بپردازید. از طرفی، اگر بخواهید دوش را متناسب با حمام های مدرن و پارتیشن خود نصب کنید که نگهداری شما از حمام بسیار ساده تر هم خواهد شد.

خرید بهترین پارتیشن حمام

برای خرید بهترین پارتیشن حمام بازار، شما کار سختی ندارید. فقط کافی است اندازه حمام و فضایی که می خواهید پارتیشن بندی کنید را بدانید. پس از آن، ضخامت شیشه پارتیشن و فریم دار بودن یا فریم نداشتن آن را هم باید بررسی کنید. در این صورت، می توانید پارتیشن را متناسب با نیاز خود خریداری نمایید.

از طرف دیگر، شاید نیاز به دریافت مشاوره برای خرید پارتیشن داشته باشید. ما در آریان جام با ارائه بهترین کیفیت برای پارتیشن ها، بر آنیم تا لبخند رضایت شما عزیزان را همیشه بر لبانتان ببینیم. می توانید با انتخاب شرایط خرید و محصول مورد نظر خود، بهترین خرید را برای فضای حمام و دستشویی خود انجام دهید.

قیمت پارتیشن های حمام در بازار

قیمت پارتیشن حمام در بازار با توجه به ویژگی های آن می تواند تفاوت داشته باشد. معمولا در خرید پارتیشن ها، تعیین قیمت بر عهده فروشنده است که با نظر به بودجه و توانایی مشتری، این قیمت باید نهایی شود. در تعیین قیمت پارتیشن ها، باید این نکته مورد توجه قرار گیرد که اگر بخواهید هزینه پایین تری پرداخت کنید، باید از فروشندگان مستقیم که بدون واسطه می فروشند، خریداری کنید.

ما در آریان جام، با تولید و عرضه بهترین پارتیشن های حمام با کیفیتی بی نظیر، خریدی با نهایت راحتی را برای شما به ارمغان آورده ایم. شما می توانید خرید پارتیشن حمام را بدون واسطه و با هزینه ای بسیار مناسب انجام دهید. برای استعلام قیمت هم می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.