عنوان پیشرفته
بالکن شیشه ای آریان جام

تجربه بی نهایت برای کودکان

چرا شیشه بالکن ؟

شیشه بالکن به ما امکان می‌دهد در تمام طول سال از فضای باز لذت ببریم، هرچند، بدون در نظر گرفتن آب و هوا – یا زمان سال، طیف جدیدی از امکانات را فراهم می‌کند. یک صبحانه آفتابی که در اوایل بهار از آن لذت می برید، یک فنجان چای آرامش بخش که روی صندلی راحتی مورد علاقه تان در آغوش گرفته اید و باران را تماشا می کنید، یک شام عاشقانه با شمع در یک عصر پاییزی، چند کیلومتر با دوچرخه ورزشی در پناه یخ و زمستان. بادها… اینها تنها تعداد کمی از امکانات بی نهایتی است که چنین فضایی می تواند ارائه دهد.

ما معتقدیم که بالکن ها نوع متفاوتی از فضای زندگی هستند و این بخش اساسی از جذابیت آنهاست. ما سعی نمی کنیم شرایط داخلی را تکرار کنیم و به سادگی آن را به یک اتاق اضافی تبدیل کنیم. شیشه بالکن همیشه مزایای منحصر به فرد خود را برای صاحبان خانه و ویژگی های یک فضای زندگی در فضای باز با محافظت در برابر عناصر خواهد داشت. آریان جام می تواند به شما کمک کند بالکن خود را به یک واحد سبز مینیاتوری، پر از نور و زندگی تبدیل کنید، جایی که می توانید برخی از آن لذت های کوچک را که امروزه به راحتی فراموش می شوند، بازیابی کنید. یک منطقه خاص در خانه خود ایجاد کنید که هر زمان که بخواهید می توانید از آن لذت ببرید. در واقع چه کسی گفته است که ما باید از منطقه امن خود خارج شویم؟

چرا آریان جام؟

آریان جام با کیفیت ، آریان جام تضمینی

آریان جام بیش از 12 سال تجربه در طراحی، ساخت و نصب اتاق‌های راحت و مجلل در فضای باز دارد. همه محصولات ما با دقت مهندسی و مطابق با ارزش های شرکت ما طراحی شده اند تا قوانین ساختمان، محدودیت های منطقه بندی و انتظارات مشتری را برآورده کنند. محصولات ما توسط دهه‌ها تحقیق و توسعه، از جمله آزمایش‌های دقیق محصول مربوط به بار باد، صرفه‌جویی در انرژی، کاهش نویز، مقاومت در برابر آتش و مهندسی لرزه‌ای پشتیبانی می‌شوند.
ما از هر مرحله از فرآیند مراقبت می کنیم، با پشتیبانی از دانش و تجربه برای ارائه مواد با بالاترین کیفیت. و این تعهد سازش ناپذیر به کیفیت نتیجه داده است. شیشه بالکن های مخصوص بالکن و پاسیو و آلاچیق های شیشه‌ای جمع‌شونده ما به دلیل سبک، قیمت، ظاهر، عملکرد، امنیت و کاربر پسند بودن بی‌رقیب هستند و ما بیش از 10 هزار مشتری را در سراسر کشور از کیفیت و خدماتمان راضی کردیم .

خدمات پس از فروش

گارانتی محصولات

 • 1

  رفع عیوب احتمالی سیستم پس از نصب و تحویل سیستم به مشتری با حضور در محل

 • 2

  ارتباط ارگانیک با مشتری در راستای مشتری مداری

 • 3

  تعویض قطعات معیوب احتمالی

 • 4

  اعزام نفرات فنی به محل نصب سیستم در صورت درخواست مشتری

 • 5

  صدور برگ گارانتی محصول

 • 6

  گارانتی محصول به مدت 2 تا 3 سال با شرایط مندرج در برگ گارانتی

 • 7

  خدمات فنی و پشتیبانی در دوره گارانتی و پس از دوره گارانتی

 • 8

  ایجاد خط صدای مشتری برای دسترسی بیشتر مشتری به شرکت

مشاوره رایگان تلفنی

شما میتوانید با مشاوره گرفتن از کارشناسان حرفه ای ما با اطمینان بیشتر خرید کنید

استعلام قیمت

جهت استعلام قیمت شیشه بالکن لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید .