حمام شیشه ای، احساسی فراتر از تصور

حمام شیشه ای از انواع محصولات آریان جام است که در ایران طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این محصول همان احساس زیبای فیلم های مدرن را برای شما به ارمغان می آورد. تصور کنید روزی خسته کننده را پشت سر گذاشته و به منزل رسیده اید. هیچ چیز حال شما را مثل یک حمام گرم با نورپردازی و احساسی زیبا خوب نمی کند. حمام شیشه ای آریان جام با در نظر داشتن نیازهای شما از یک حمام ایده آل تولید و عرضه شده است. این محصول می تواند در دراز مدت، کیفیت فوق العاده خود را حفظ کند. اما مزایای بیشمار آن را هرگز فراموش نکنید!

تولید و ارائه شیشه حمام از انواع خدماتی است که آریان جام برای شما عزیزان ارائه می دهد. شیشه حمام شیشه ای است که دور دوش یا در فضای حمام قرا می گیرد. این شیشه می تواند فضای حمام شما را به بخش های کوچکتر تقسیم کند. از طرف دیگر، این فضای جدید می تواند به شما در دکوراسیون بندی کمک شایانی بکند. همچنین شما می توانید از مزایای بیشمار استفاده از شیشه های حمام بهره ببرید. این شیشه عمر بسیار طولانی داشته، براحتی تمیز می شود و جلوی بسیاری از آسیب های وارده بر دیوار و متریال حمام را می گیرد.در محل جمع شدن شیشه ها پس از باز کردن درب، باقی شیشه ها لنگه به لنگه و تک تک در مسیر ریل بالا حرکت کرده و در محل پارک ابتدا و یا انتهای دهنه (حوضچه شیشه ها) به کمک یراق آلات مخصوص وارد محل پارک شده و با ظرافت خاصی با یک چرخش 90 درجه ای بصورت موازی با دیوار و یا ستون کنار و در کنار یکدیگر، عمود بر ریل تعبیه شده در سقف و در کنار درب دهنه قرار می گیرند و بدین ترتیب امکان باز کردن قسمتی از دهنه و یا کل دهنه را فراهم می آورند. نکته حائز اهمیت در این مدل نیز این است که شیشه ها به همدیگر متصل نیستند و بصورت کاملا مستقل از همدیگر حرکت می کنند که این امر، امکان باز کردن هر قسمت دلخواه از دهنه را به کاربر میدهد. بر روی هر لنگه شیشه 1 قفل مخصوص تعبیه شده است، قفلهای مورد نظر دارای فیشر (جا قفلی) مخصوصی هستند. فیشرهای مورد نظر در کف دهنه تعبیه می شوند تا در هنگام بسته شدن درگاه، هر لنگه از شیشه ها بر روی زمین قفل شده و شیشه ها فیکس شده و همانند یک دیوار عمل کنند. شایان ذکر است که در حالت بسته بودن کل دهنه، در صورت برخورد با شیشه های قفل شده، مکانیزم دقیقا مانند یک دیوار عمل می کند. در این سیستم با توجه به چرخش نود درجه ای شیشه ها درمحل پارک مخصوص شیشه ها، هر لنگه شیشه صرف نظر از ارتفاع و عرض شیشه مورد استفاده، شش سانتیمتر فضا را اشغال میکند و این یعنی استفاده از حداکثر فضای در اختیار دهنه مورد نظر. همچنین در جام ویترین همانند سایر سیستمها، با توجه به اینکه هیچگونه ستون یا پروفیلی در درگاه نداریم، دید بیرون و همچنین داخل فضا (مانند داخل مغازه) از بین نخواهد رفت، همچنین در هنگام باز بودن شیشه ها نیز بواسطه عدم وجود قید در دهنه، امکان استفاده از 100% دهنه میسر می باشد. شایان ذکر است که با توجه به طراحی منحصر بفرد سیستم، امکان قراردادن پروفیل تعبیه شده در سقف، در داخل سقف وجود دارد، به عبارتی امکان اجرای سیستم به نحوی که هیچگونه پروفیل قابی دیده نشود وجود دارد. با توجه به نوع خاص چرخ های استفاده شده در این سیستم، (هر یک از این چرخها به تنهایی قابلیت حمل 250 کیلوگرم بار را دارا می باشند) امکان نصب ورقهای چوبی و یا از جنس MDF بر روی پانلهای شیشه ای استفاده شده وجود دارد، در این صورت امکان استفاده از این سیستم بعنوان یک دیوار متحرک نیز وجود دارد. پروژه های اجرا شده با شیشه و چوب این شرکت، موید کارایی و سلامت این سیستم می باشد.

نمایش همه جمع شدن

چرا حمام شیشه ای بخریم؟

خرید حمام شیشه ای می تواند سوالی جدید برای شما باشد. شما می توانید با خرید حمام شیشه ای برای منزل خود، سبک دوش گرفتن خود را بطور کامل عوض کنید. این تعویض سبک شاید در ابتدا برای شما سخت باشد، اما کمی که از ویژگی های حمام های شیشه ای باخبر شوید، مطمئنا براحتی می توانید با آن ارتباط برقرار کنید.

حمام های شیشه ای با کیفیت خوبی که دارند، می توانند تمام نواقص حمام های قدیمی را جبران کنند. در حمام های قدیمی، وجود دوش یا وان می توانست با کمبود فشار آب یا کثیفی بیش از حد همراه باشد. شما در حمام شیشه ای چنین مشکلاتی را نخواهید دید. دلایل بسیاری برای خرید حمام های شیشه ای آریان جام وجود دارد. از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حمام برای شما به آرامشی محض تبدیل می شود.
 • تغییر سبک نحوه دوش گرفتن جذابیت فوق العاده ای دارد.
 • تغییر موقعیت و مکان حمام می تواند فوق العاده جذاب باشد.
 • اگر در منزل خود کمبود فضا دارید، حمام شیشه ای پیشنهاد ما به شما است.
 • اگر به دنبال تمیزی بی نظیر حمام هستید، از حمام های شیشه ای استفاده کنید.
 • تعدیل دما در فصول مختلف سال با حمام های شیشه ای بسیار راحت و مطمئن است.
 • با بهترین متریال روز دنیا، حمام های شیشه ای در اختیار شما هستند.
 • می توانید کمترین اتلاف انرژی و مصرف بی رویه آب را با خرید حمام های شیشه ای تجربه کنید.
 • و…

هرچقدر از دلایل خرید حمام های شیشه ای بگوییم، کم گفته ایم! شاید در ذهن ما ایرانی ها تغییر سبک دوش گرفتن یا تغییر محیط آن کمی ناخوشایند باشد. اما از لحاظ علمی، محیطی مهندسی شده و استاندارد برای حمام الزامی است.

مزایای حمام شیشه ای نسبت به حمام معمولی

خرید حمام شیشه ای مزایای بسیاری نسبت به استفاده از حمام معمولی دارد. در حمام های معمولی ما شاهد مشکلات فراوانی هستیم. این مشکلات باعث می شوند تا رفته رفته خسته کنندگی حمام بیشتر از آرامش بخشی آن شود! این مشکلات در نهایت باعث می شوند تا شما بخواهید تغییری در حمام خود بدهید. از طرف دیگر، ممکن است قبل از این از حمام شیشه ای استفاده کرده باشید و به دنبال محصولی با کیفیت بهتر باشید. پس جای خوبی آمده اید!

1. تمیزی بی سابقه محیط حمام

مشکل کیف شدن زود هنگام حمام در حمام های شیشه ای حل شده است! شما براحتی می توانید دوش بگیرید، حمام خود را در بازه های زمانی دیرتر تمیز کنید و احساس پاکیزگی فوق العاده از محیط حمام دریافت کنید. این احساس تمیزی می تواند حس شما هنگام حمام را هم بهتر کند. در نهایت می توان گفت که حمام های شیشه ای می توانند مشکل کثیفی در جاهای مختلف حمام در حمام های قدیمی را حل کنند.

2. کارایی عالی حمام شیشه ای در دراز مدت

کارایی حمام های شیشه ای در کوتاه مدت و دراز مدت است که سبب می شود شما احساس خوبی از خرید خود داشته باشید. با داشتن حمام شیشه ای می توانید بازدهی خوبی از استفاده های مکرر دریافت کنید. کارایی عالی این حمام بدلیل تکنولوژی مدرنی که در آن بکار برده شده است. شما هم از لحاظ دمایی و هم از لحاظ آب، در هنگام دوش گرفتن نیاز به شرایط استاندارد دارید. تمام این موارد و شرایط در حمام های شیشه ای به وضوح قابل مشاهده هستند.

3. کمترین فرسودگی و رسوب گرفتگی در مجاری آب

فرسودگی و رسوب گرفتگی مجاری آب باعث می شود تا هزینه های نگهداری و تعمیرات حمام های قدیمی بسیار بالا باشد. مشکلات شکستن و خرابی شیر و دوش آب هم اگر به این مشکلات اضافه شوند، می تواند احساس خوب شما از حمام را خراب کنند! اما در حمام های شیشه ای خبری از این همه خرابی و مشکل نیست. می توانید در استفاده های طولانی مدت، فرسودگی کمی را ببینید؛ چه در مجاری آب و چه در بخش های مختلف حمام.

4. بیشترین رضایت و رفع خستگی با شرایط موجود در حمام های شیشه ای

رضایت شما از خرید حمام شیشه ای و استفاده از آن، می تواند در همان ابتدا و درازمدت مشخص شود. شما می توانید با استفاده از حمام های شیشه ای، رفع خستگی کامل را تجربه کنید. بدلیل تعدیل دمایی فوق العاده ای که این حمام ها دارند، شما می توانید در فصول مختلف سال، حمامی بی نظیر را تجربه کنید.

خرید حمام شیشه ای با بهترین قیمت

خرید حمام شیشه ای می تواند برای شما فراتر از یک خرید ساده باشد. ما در آریان جام با ارائه بهترین حمام های شیشه ای بازار، تلاش کرده ایم تا لبخند رضایتی دائمی از خرید خود داشته باشید. این رضایت شما است که باعث دلگرمی ما است. شما می توانید با در نظر گرفتن پارامترهای مختلف مثل فضای در دسترس برای حمام، بودجه خرید حمام شیشه ای، شرایط نصب و استفاده از حمام و… بهترین محصول را برای خود انتخاب کنید. البته می توانید با دریافت مشاوره رایگان از مشاورین ما، بهترین خرید را برای خود به ثبت برسانید.

قیمت حمام شیشه ای با کیفیت عالی

قیمت حمام شیشه ای با کیفیت عالی در ایران بازه متنوعی دارد. شما می توانید حمام شیشه ای را برای منزل خود با کیفیت های مختلف خریداری کنید. قیمت حمام های شیشه ای بدلیل تفاوت ابعاد، تفاوت آپشن ها، تفاوت کیفیت و… می تواند متفاوت باشد. براحتی می توانید با ما تماس بگیرید و استعلام قیمت بروز حمام شیشه ای مورد نظر را انجام دهید.

شیشه حمام چیست؟ چه انواعی دارد؟

شیشه حمام شیشه ای است که می تواند دور دوش یا در حمام بعنوان بخش جدا کننده قرار گیرد. این شیشه از جنس مقاوم با ضخامت خوب ساخته شده است و می تواند کارایی فوق العاده ای داشته باشد. شما می توانید شیشه های حمام را با اندازه و ضخامت دلخواه سفارش دهید. اگر می خواهید شیشه مات باشد، می توانید در سفارش خود این مورد را هم قید کنید.

این شیشه در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود. شیشه های حمام در آریان جام با هدف افزایش کارایی فضای موجود در حمام تولید می شود. علاوه بر این، شما می توانید براحتی از آسیب بخارهای آب به دیوار و متریال حمام و دستشویی جلوگیری کنید. انواع مختلفی از شیشه های حمام در بازار وجود دارد. از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شیشه دور دوشی
 • شیشه حمام جدا کننده
 • شیشه حمام محافظ
 • پارتیشن شیشه حمام ( که خود شامل بخش کامل تمام موارد بالا است)

در هریک از انواع شیشه های حمام، شاهد کیفیت خوب و کارایی بسیار مناسب هستیم. شما می توانید شیشه های حمام را در اندازه دلخواه سفارش دهید و در حمام براحتی نصب کنید. مزیت برتر این شیشه ها این است که با آنها می توانید انعطاف بالایی در تغییر دکوراسیون داشته باشید. این انعطاف بالا برای شما می تواند در دراز مدت، کارایی عالی ارائه دهد. یعنی شما می توانید با هزینه ای بسیار پایین، اقدام به جابجایی شیشه در فضای حمام کنید.

مزایای استفاده از شیشه های حمام

استفاده از شیشه حمام مزایای بسیاری دارد. برای مثال، شما می توانید براحتی این شیشه ها را تمیز کنید. از طرف دیگر، می توانید هزینه ای بسیار پایین برای تغییر دکوراسیون منزل خود بدهید. همچنین می توانید با هزینه ای صفر یا بسیار پایین، براحتی از این شیشه مراقبت کنید. تمیز شدن راحت برای این شیشه مزیتی فوق العاده است. خالی از لطف نیست که تمام مزایای خرید شیشه حمام را بررسی کنیم:

1. تمیز ماندن و جلوگیری از آسیب حمام

آسیب توسط بخار یا پاشش آب در حمام و دستشویی غیر قابل انکار است. به مرور زمان، این بخار آب باعث آهک بستن و از بین رفتن زیبایی اولیه حمام خواهد شد. علاوه بر این، تمیز کردن دیوارهای حمام بسیار مشکل است. به همین دلیل گفته می شود که هرچه تعداد دیوار های حمام شما کمتر باشد، کار شما برای تمیز کردن آن بسیار ساده تر خواهد بود.

شیشه حمام تمام این مشکلات را برای شما حل خواهد کرد. شما می توانید با استفاده از شیشه های حمام، کمترین میزان دیوار را در حمام خود داشته باشید. همین امر سبب می شود بتوانید با بیشترین سرعت و راحت ترین کار، اقدام به تمیز کردن حمام خود کنید. علاوه بر این، این شیشه همانند محافظ عمل می کند و جلوی بسیاری از آسیب های ناشی از بخار آب و آب را خواهد گرفت.

2. راحتی و هزینه پایین

راحتی خرید، نصب و استفاده از شیشه های حمام از دیگر مزایای خرید آن است. هزینه پایین شما هم برای خرید و هم برای نگهداری، می تواند نقطه عطفی بر تمام مزایای خرید شیشه حمام باشد. شما می توانید با راحتی تمام، شیشه را نصب کنید، از آن استفاده کنید و براحتی برای تنوع بخشیدن به فضای حمام از آن بهره ببرید.

3. سادگی نصب و جابجایی

سادگی نصبب و جابجایی شیشه حمام از دیگر مزایای استفاده از آن است. شما می توانید در این امر بسیار هوشمندانه عمل کنید. اگر می خواهید هرچند وقت یکبار، تنوعی به دکوراسیون حمام خود بدهید، می توانید با قرار دادن شیشه حمام، کار را برای خود ساده کنید. جابجایی ساده شیشه های حمام هم از مزایای دیگر خرید آن است.

4. کارایی خوب و عمر بالا

شما می توانید کارایی مفید این شیشه ها را در دراز مدت به وضوح مشاهده کنید. این کارایی بالا باعث می شود تا شما رفته رفته نسبت به آنچه خریداری کرده اید، رضایت بیشتری داشته باشید. عمر بالای شیشه های حمام همان مزیت برتری است که باعث می شود شما هزینه ای بسیار پایین برای تغییر دکوراسیون و تنوع بخشیدن به فضای حمام بپردازید. در طرف دیگر، عمر بالا باعث می شود تا شما با خیالی راحت اقدام به هزینه برای دیگر بخش ها در دکوراسیون منزل یا حمام کنید.

خرید شیشه حمام با کیفیت عالی

خرید شیشه حمام با کیفیت عالی در آریان جام به سادگی انجام می گیرد. شما می توانید شیشه حمام مناسب نیاز خود را براحتی سفارش دهید. ابتدا لازم است ابعاد مورد نیاز را برای ارائه دهنده اعلام کنید. با انتخاب مدل، طرح، اندازه، ضخامت و دیگر پارامترهای خرید شیشه حمام، می توانید بهترین محصول را مطابق با نیاز خود خریداری کنید.

در این خرید دقت کنید که تمام آنچه که نیاز دارید در شیشه وجود داشته باشد. اگر می خواهید این شیشه بدون فریم و کاملا ساده باشد، حتما عنوان کنید که برای چه نیازی می خواهید آن را خریداری کنید. در طرف دیگر، برای دریافت مشاوره رایگان هم می توانید با مشاورین ما در تماس باشید. شما می توانید به سادگی با ما تماس بگیرید و تمام آنچه که نیاز دارید را از ما بخواهید.

قیمت شیشه حمام در آریان جام

قیمت شیشه حمام در آریان جام با توجه به نوع شیشه، پارامتر های انتخاب و نیاز شما تعیین می شود. مفتخر هستیم که با ارائه شیشه های با کیفیت جهانی، قیمتی بی نظیر برای شما عرضه کرده ایم. تمام هدف ما در این مجموعه کسب رضایت شما مشتریان از خرید است. می توانید با خرید از ما، پس از دریافت مشاوره رایگان، بهترین محصول بازار را با قیمتی استثنایی تهیه کنید.

مشاوره رایگان تلفنی

شما میتوانید با مشاوره گرفتن از کارشناسان حرفه ای ما با اطمینان بیشتر خرید کنید

پخش ویدیو
پیشنهاد مطالعه

مقالات مرتبط