نماینده آریان جام شوید

نمایندگان ما چه میگویند؟

12 سال است بالکن شیشه ای کار میکنم. تا به امروز سیستم های متفاوت و زیادی کار کرده ام. در گذر زمان همه “شیشه بالکن چی” شدند! تجربه و استادکاری من دیگه زیاد ارزشمند نبود. با آریان جام صحبت کردم. صمیمانه و خیرخواهانه توضیح دادن. چیزی که خیلی تحت تاثیر قرارم داد این بود که اولا آریان جام بصورت تخصصی، فقط شیشه بالکن و کابین دوش کار میکند، دوما تنها از طریق نمایندگان خود فروش انجام میدهد. به هر کسی جنس نمی دهند.

نمایندگی را گرفتم. آموزش های لازم را دادند. شماره تلفن و مشخصاتم وارد وبسایت رسمی آریان جام شد، ذاتا تمامی اتقافات خوب پس از این رخ داد. تماس مشتریان به سرعت شروع شد. قبلا در بازاریابی و فروش ضعیف بودم، اما به لطف امکانات و تمهیدات آریان جام، خیلی بیشتر از گذشته فروش میکنم. تعداد مشتریانم خیلی بیشتر شده. راضیم ! خداروشکر

از سال 1391 نماینده آریان جام هستم. اوایل کار خیلی تعجب میکردم، مشتریانی که با ما تماس میگرفتند محصولات را خیلی بهتر از ما میشناختند. در طول زمان به این عادت کردیم. اطلاعات فنی خودمان را افزایش دادیم. نمایندگی آریان جام افق دیدمان را خیلی بالا برد. روز اول که کار رو شروع کردیم کل مجموعه مان 3 نفر بودیم. امروز 12 نفر هستیم. حتی در شهرهای کوچک اطراف مان نمایندگان خردی هم داریم.نمایندگی را گرفتم. آموزش های لازم را دادند. شماره تلفن و مشخصاتم وارد وبسایت رسمی آریان جام شد، ذاتا تمامی اتقافات خوب پس از این رخ داد. تماس مشتریان به سرعت شروع شد. قبلا در بازاریابی و فروش ضعیف بودم، اما به لطف امکانات و تمهیدات آریان جام، خیلی بیشتر از گذشته فروش میکنم. تعداد مشتریانم خیلی بیشتر شده. راضیم ! خداروشکر

17 سال است که کار PVC انجام میدهم. مشتریانی که برایشان درب و پنجره پی وی سی نصب میکردیم از ما شیشه بالکن هم میخواستن. اوایل همه آنها را به یکی از آشناهام که شیشه بالکن نصب میکرد معرفی می کردم اما به مرور زمان درخواست ها اونقدر زیاد شد که گفتم چرا خودمون بالکن شیشه ای کار نکنیم؟
بازار و تامین کنندگان شیشه بالکن رو بررسی کردم، همه راه ها به آریان جام ختم می شد. منم گفتم حالا که میخوام این کار رو بکنم، بهتره که با یه برند خوب و معتبر همکاری کنم.نمایندگی را گرفتم. آموزش های لازم را دادند. شماره تلفن و مشخصاتم وارد وبسایت رسمی آریان جام شد، ذاتا تمامی اتقافات خوب پس از این رخ داد. تماس مشتریان به سرعت شروع شد. قبلا در بازاریابی و فروش ضعیف بودم، اما به لطف امکانات و تمهیدات آریان جام، خیلی بیشتر از گذشته فروش میکنم. تعداد مشتریانم خیلی بیشتر شده. راضیم ! خداروشکر

قبلا شیشه بالکن را از یک شرکت، کابین دوش را از شرکتی دیگر، سیستم های دیگر را از شخصی دیگر می خریدم. تعقیب امور مربوط به یراق، کارهای حساب و کتاب و حتی موضوع باربری و ارسال ها خیلی مشکلات برایم داشت. از وقتی که آریان جام شیشه بالکن دوجداره را عرضه کرد، درخواست این محصول از طرف مشتریان شروع شد. منم نماینده آریان جام شدم. الان تمامی سیستم های بالکنی و دوردوشی که مشتریان نیاز دارند را تنها از یک منبع که خیلی هم مطمئن و پایدار هست تهیه میکنم، خودشم با مارک آریان جام. حتی سیستم ها و یراقی را با این برند کار میکنم که قبلا نداشتیم. حتی به پشتوانه آریان جام، پروژه 200 واحدی را در شهرم قرارداد بستم و کابین دوش ها و شیشه بالکنی های تمامی واحد ها را در حداقل زمان نصب و اجرا کردم.

این خصوصیت آریان جام که تمامی امورات را با درنظرگرفتن منافع نمایندگی هایش انجام میدهد خیلی دوست دارم.
بعنوان مثال سفارشات را در حداقل زمان ممکن و با بهترین و سریعترین باربری ها ارسال می کنند که این امر مرا در برابر مشتریانم همیشه سربلند کرده است. با وجود سرعت خیلی بالا، خطا و اشتباهات هم تقریبا صفر است.

آیا میدانستید که ؟

در حال حاضر ارزان ترین شیشه بالکن ایران! بله، درست خواندید، ارزانترین شیشه بالکن ایران را به نمایندگان مان عرضه میکنیم.
شاید شنیده باشید، ما دو برند به نام های “آریان جام” و “دِمیرال” داریم. “دِمیرال” مارک شیشه بالکن های اقتصادی ست که مشابه آن در بازار موجود است، البته نه به کیفیت دِمیرال.
نمایندگان مان هم آریان جام و هم دِمیرال را می توانند ارائه دهند. مشتری دست خالی نمی رود. جنس ارزان بخواهد نماینده مان دارد، جنس باکیفیت هم بخواهد باز نمایندمان دارد. خوب نیست؟؟؟

پرستیژ برند ما، پرستیژ شماست.

فروش محصولات باکیفیت و برند آریان جام، در چشم مشتریان تان، برای شما، جایگاه و اعتباری ویژه می سازد. بطور کلی نسبت به رقبایتان متفاوت و برتر می شوید.

لوگو آریان جام

قیمت مهمه؟! بسیارخب!

بجای محصولات معمولی که هم شما و هم رقبایتان مدتهاست در حال فروش و نصب آن هستید، دِمیرال را با همان قیمت بدهیم. دیگر ترس از دست دادن حجم فروش فعلی تان را نخواهید داشت. کارتان به همان شکل قبل ادامه پیداکند. هم “آریان جام” و هم “دِمیرال” بفروشید. هم کالای برنددار و هم قیمت مناسب را به مشتریانتان عرضه کنید.

یک نمایندگی، کلی محصول

وقتی نمایندگی آریان جام را میگیرید، درحقیقت نمایندگی تمامی محصولات آریان جام را می گیرید. حتی محصولات جدیدی که در طول زمان به سبد محصولات آریان جام اضافه می شود را در دست خواهید داشت.

نماینده ما شوید

با هم رشد کنیم!

آریان جام برخلاف سایر شرکت ها خرده فروشی نمی کند. شرکتی نیست که هم نمایندگی دهد و هم با همان نماینده اش رقابت کند.
رشد آریان جام در گرو رشد نمایندگانش طراحی و ریل گذاری شده است.
آریان جام برای نماینده و پیشرفت و رشد آن تمام توان خود را بکار می گیرد و سرمایه گذاری های لازم را انجام می دهد.

پکیج ویژه نمایندگی

شوروم جدید و یا حتی همان شوروم فعلی تان را با کمک هم بازسازی کنیم.

تابلوی سردرب، استند، پرچم های بادبانی، بنر برای وانت ها، پرچم های دفتری ، کاتالوگ و کلی اقلام مورد نیاز دیگر را در ابتدای همکاری بصورت رایگان به نمایندگان مان می فرستیم.

آموزش شیشه بالکن

آموزش های لازم در ابتدای همکاری به همه نمایندگان ارائه می شود. معمولا آموزش ها بصورت عملی در محل اجرا و نصب داده می شود. حتی در صورت نیاز نماینده، میتوانیم آموزش های لازم را به پرسنل نماینده نیز ارائه دهیم. کلیه مسائل مربوط به فروش، بازاریابی، امور دفتری، محاسبات و … نیز به درخواست نماینده قابل آموزش و انتقال تجربه است.

تجارت اندیشیدن به امروز نیست، بلکه فکرکردن به آینده است.

احتمالا بگویید “ذاتا می فروشم، فعلا مشکلی ندارم” !  خیلی خب! اما آیا درآمدتان مثل 2-3 سال پیش هست یا کمتر شده؟  آیا براحتی چندسال پیش پول درمی آورید؟ یا شرایط سخت تر شده؟  فردا چطور؟  کار راحت تر می شود یا سخت تر؟
در بازاری که هر کسی، همه نوع جنسی را عرضه می کند تا به کجا می توان ادامه داد؟ دقیقا در همین نقطه، وظیفه ماست که بدون هیچ زحمت و تغییراتی، با همان اکیب های فعلی تان شما را به سود و منفعت بیشتر برسانیم.
پروژه هایی را که با اجناس معمولی بازار نمی توانید بگیرید، به اعتبار نام و کیفیت آریان جام، به راحتی قرارداد می کنید.

تبلیغات

وبسایت نمایندگی را بدون هزینه تبلیغ می کنیم. تیم تبلیغاتی مان، کلمات کلیدی، رسانه های محلی و بهترین راه تبلیغات را نسبت به شهر و منطقه نمایندگی طراحی و ارائه می کنند. سعی می کنیم نماینده مان با کمترین هزینه و بیشترین سرعت، حداکثر بازخورد را داشته باشد. حداکثر توان مان را بکار می بندیم که مشتری را به دفتر و نمایشگاه نماینده هدایت کنیم.

بگذارید کاری را که همه انجام میدهند، دیگران انجام دهند!! ما کاری را انجام دهیم که دیگران انجام نداده اند .

بجای محصولات روتین وکف بازار که هم شما و هم رقبایتان مدتهاست در حال نصب و اجرای آن هستید، دِمیرال را با همان قیمت بدهیم. دیگر نگرانی از دست دادن حجم فروش فعلی تان را نخواهید داشت. کارتان به همان روال قبلی ادامه پیداکند. هم “آریان جام” و هم دِمیرال بفروشید. هم کالای مارکدار و هم کالای ارزان و مناسب را به مشتریان تان عرضه کنید.

تنها نیستید! پشتیبانی آریان جام همواره همراه تان است. اساس و پایه آریان جام بر پشتیبانی و حمایت از نمایندگی هایش طراحی و استوار شده است. نیازی نیست که فکرتان را به ” چه کار کنم؟ ” ، ” آیا می توانم انجام دهم ؟ ” و جملاتی مثل این ها درگیر کنید.

واحد پشتیبانی آریان جام همواره با شماست ! از بازاریابی و فروش گرفته تا طراحی و اجرا، ساخت نمایشگاه و استندها گرفته تا پشتیبانی کسب و کار، از همراهی در پروژه های بزرگ گرفته تا گارانتی و ضمانت محصولات .

مشتری شما آماده است!

طی یک ماه 482 مشتری را به نمایندگان مان ارجاع دادیم. روزانه ده ها و حتی صدها تماس تلفنی یا از طریق اینترنت و فضای مجازی از سراسر ایران با آریان جام گرفته می شود. تمامی این تماس ها مستقیما به نمایندگی های آریان جام ارجاع می شوند.
آریان جام برای نمایندگانش رقیب نیست، بلکه همراه و پشتیبان است.
شما تمایل دارید که برای این مشتریان فروش انجام دهید؟
نماینده ما شوید

همراهی و مشاوره در پروژه های بزرگ

تیم فروش آریان جام برای قرارداد پروژه های بزرگ ساختمانی، همواره در کنار نمایندگی هایش قراردارد. بازدید از پروژه، پرزنت و ارائه اطلاعات فنی و پشتیبانی کامل از نمایندگی ها، یکی از مهمترین وظایف تیم فروش آریان جام است.

این تیم در کنار نمایندگی، با معمار، صاحب پروژه یا صاحبان تصمیم در شرکت های ساختمانی مذاکره کرده و برند آریان جام و محصولات را ارائه می دهند.

محصولات متنوع، در گرید های کیفی مختلف، پرده های ویژه بالکن شیشه ای، کابین دوش و جداکننده شیشه ای حمام، با برندی معتبر و باسابقه، قدرت چانه زنی و مذاکره را به نمایندگی آریان جام می دهد.
پروژه های بزرگ، هم رزومه نمایندگی را افزایش می‌دهد و هم سود و منفعتش را.

دپو و انبار پایدار

آریان جام دارای بزرگترین و کامل ترین انبار پروفیل و یراق آلات شیشه بالکن و کابین دوش در کشور است. این موضوع همیشه باعث شده نمایندگی ها با پشتوانه و قدرت بالایی به امر بازاریابی و فروش بپردازند و نگران نباشند که احیانا مشکلی در تامین مواد اولیه پیش خواهد آمد.

همینطور در زمینه بسته بندی و ارسال، آریان جام همیشه سیستم ها و سفارشات نمایندگانش را در بسته بندی های استاندارد و مرتب و از طریق باربری های معتبر و باسابقه ارسال می کند. زیرا رسیدن سفارشات بدون کوچک ترین خلل، زدگی و یا مشکل دیگری به دست نمایندگی، دغدغه همیشه نمایندگان مان بود.

لذا سیستم را طوری چیده ایم که از این بابت هیچگونه نگرانی نداشته باشند.

مایلیم جهت ارائه اطلاعات بیشتر در زمینه موارد فوق، جلسه ای با شما داشته باشیم.

اعتقاد داریم که سود و منفعت زیادی در انتظار شماست و چیزی برای از دست دادن وجود ندارد.

اگر شما هم میخواهید نمایندگی آریان جام را دریافت کنید، لطفا اطلاعات فرم زیر را پر کنید .

"*" indicates required fields

موارد همکاری